Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مارکو فوتاکس، مهاجم سابق وردربرمن آلمان و لستر‌سیتی که در لیگ کرواسی همان بازیکن خارجی بود که می‌گفتند توسط برانکو به پرسپولیس اضافه خواهد شد. حتی این شایعه نیز به گوش رسید که برانکو شخصاً در کرواسی به دنبال یک مهاجم خارجی می‌گردد و نام این مهاجم نیز فوتاکس است.

این بازیکن ۲۸ ساله مجارستانی، فوتبال حرفه‌ای خود را در وردربرمن آلمان آغاز کرد و در ۱۳ بازی برای این تیم ۳ گل به ثمر رساند. مارکو در سال ۲۰۱۲ راهی پورتموث انگلیس شد، اما در این کشور نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و در ۲۹ بازی تنها ۵ گل به ثمر رساند. این مهاجم بعد از آن راهی لسترسیتی شد که با وجود تعداد بازی کم و فقط ۹ بازی، یک گل به ثمر رساند. شاید اوج درخشش فوتاکس ۱۹۶ سانتی بعد از پیوستن به تیم هایدوک اشپلیت کرواسی بود زیرا توانست در ۳۷ بازی ۲۰ گل برای تیمش ثبت کند.

بعد از رقم خوردن این شایعه، هواداران پرسپولیس به صفحه اینستاگرام این بازیکن هجوم بردند و حضورش در ایران و پرسپولیس را تبریک گفتند. حتی بعضی از هواداران تیم‌های رقیب هم از حالا برای فوتاکس شروع به کری‌خوانی کرده‌اند. با این حال، دیروز یکی از نزدیکان به باشگاه پرسپولیس به ما گفت: «اصلاً بحث جذب بازیکنی به نام فوتاکس مطرح نشده زیرا ما باید طبق برنامه‌های برانکو در بازار نقل و انتقالات پیش برویم. او تا به حال، هیچ نامی از فوتاکس یا چیزی شبیه به آن نبرده و تا وقتی چنین نامی مطرح نشده، نمی‌توانیم آن را تأیید کنیم. وقتی برانکو لیست داد، خودمان به رسانه‌ها می‌گوییم که کدام بازیکنان، هدف تیم هستند. این بازیکنی که در شایعات نامش مطرح شده، مورد تأیید ما نیست.»

خبرورزشی

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/129/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag