Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علیرضا بیرانوند با وجود درخشش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که تمجید بسیاری از رسانه‌های دنیا را برانگیخت، باز هم تصمیم گرفته است تا خود را در کانون توجهات قرار دهد و با درخشش‌های تحسین برانگیزش همه را تمجید و تحسین خود وادارد و بالاخره به حق واقعی‌اش در دنیای فوتبال دست پیدا کند، حقی که بواسطه مهر و محبتش به پرسپولیس در تابستان گذشته از آن چشم پوشی کرد و حالا مستحق آن است تا رویاهای خود را پس از انجام وظایفش به بهترین نحو ممکن، دنبال کند!

بیرانوند ضمن کلین‌شیت در مرحلۀ گروهی جام ملت‌های آسیا۲۰۱۹، باعث شد تا بسیاری از رسانه‌ها و استعدادیاب‌های حاضر در این تورنمنت از او به عنوان برترین سنگربان این دوره از رقابت‌ها یاد کنند و صحبت‌ها در ارتباط با آینده بزرگ بیرو بالا بگیرد، چرا که طبق آخرین شنیده‌ها از اردوی تیم ملی ایران، او مشتریان بسیار بزرگی را پیدا کرده است.

پسر محبوب و دوست‌داشتنی فوتبال ایران، به لحاظ فیزیکی یک دروازه‌بان ایده آل برای فوتبال روز جهان است که بواسطه قدرت شگفت‌انگیز پرتاب دست‌های جنون آورش او را به گُلری خاص در سطح اول فوتبال آسیا تبدیل کرده است تا عکس العمل‌های برق‌آسا و نجات دهنده و مجذوبش از شماره ۱ ایران، هیولایی نفوذناپذیر بسازد و دروازه یوزها را در حساس‌ترین نبردها بیمه کند.

بیرو حالا تجربه‌اش همه به طرز عجیبی افزایش یافته و بدل به دروازه‌بانی بزرگ با تجربه‌ای بسیار مفید و بزرگ در دروازه ایران شده است که قطعاً برگ برنده تیم ملی کشورمان برای افتخار آفرینی در جام هفدهم خواهد بود! شاید کمتر به این نکته توجه شده باشد که او چه شباهت عجیبی به احمدرضا عابدزاده دارد، اما اگر به روحیه بیرانوند در بازی‌های حساس دقت کنید، متوجه خواهید شد که او چگونه قدرتمندانه و با صلابت اقدام به تخریب روحیه بازیکنان بزرگ حریف با حرکات نمایشی‌اش می‌کند و هواداران و بازیکنان خودی را به وجد می‌آورد. به نوشته ورزش ۱۱، گوهر گرانبهای فوتبال ایران، لایق و سزاوار حضور در بزرگ‌ترین باشگاه‌های اروپایی است! بالاخره باید آنچه که از احمدرضا عابدزاده در دلمان حسرت باقی‌مانده را علیرضا به ثمر بنشاند و انتقام روزهایی که در سطح اول فوتبال اروپا می‌توانستیم دروازه‌بان بزرگی داشته باشیم را بگیرد و پرچم‌دار بزرگانی چون ناصرحجازی و عابدزاده و … باشد!

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1584/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag