Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بازیکنان پرسپولیس معمولاً از سختی‌های تمرینات مارکو استیلینوویچ بدنساز تیم‌شان صحبت می‌کنند و اعتقاد دارند سنگین‌ترین تمرین بین تمام تیم‌های لیگ برتر برای پرسپولیس برنامه‌ریزی می‌شود. با این حال، شایان مصلح مدافع چپ تیم سرخپوش پایتخت می‌گوید این تمرینات کاملاً اصولی است.

شایان به ما گفت: «فصل بدنسازی آغاز شده و نه تنها ما، بلکه تمام تیم‌ها تحت فشار تمرینات هستند. بدون شک این روز‌ها برای همه سخت و دشوار است، اما چاره دیگری هم وجود ندارد و همه باید برای بازی‌های باقی‌مانده در ادامه فصل تلاش کنیم.»

این بازیکن اضافه کرد: «تمرینات مارکو بسیار سخت و گاهی پیچیده است. او از ما می‌خواهد کنار تمرینات بدنی همراه وسایل مختلف داخل سالن، تمرینات پلی‌متریک و هوازی در زمین چمن را هم در دستور کار داشته باشیم. برخی از تمرینات عادی او که با توپ انجام می‌شود نیز در بحث بدنسازی به بازیکنان فشار زیادی وارد می‌کند، اما همه‌مان می‌دانیم تمریناتش کاملاً اصولی و طبق علم روز دنیاست. مارکو یک مربی قدرتمند و کارنامه‌دار است که با تمریناتش توانسته تیم‌مان را در بهترین شرایط طی سال‌های اخیر حفظ کند و اگر فشار بازی‌ها و تقویم نبود، پرسپولیس هرگز بازیکنانی با مصدومیت‌های طولانی در لیستش نمی‌دید. همه ما به مارکو اعتماد کامل داریم و می‌دانیم که او چه توانایی بالایی برای برنامه‌ریزی این تمرینات دارد.»

مدافع شماره ۶۹ سرخپوشان افزود: «در کمپ قطر، همراه بدنسازی، تمرینات عادی و تاکتیکی را هم پشت‌سر می‌گذاریم. اکثر بازیکنان ما، مدت هاست کنار هم بازی می‌کنند و به هماهنگی کاملی دست یافته‌اند. بازیکنان جدید هم از لحاظ فنی در سطح بالایی قرار دارند که می‌توانند با استفاده از تجربه‌شان، خیلی زود خود را در تیم نشان بدهند و به ترکیب اصلی برسند. پرسپولیس در نیم‌فصل دوم کار سختی پیش‌رو خواهد داشت ولی با کمک هم، این سختی‌ها را کاهش می‌دهیم و به سمت کسب بهترین نتایج ممکن حرکت خواهیم کرد. امکانات‌مان در قطر عالی به نظر می‌رسد و کنار این امکانات، می‌خواهیم به بهترین شرایط ممکن برسیم.»

مصلح در نهایت گفت: «بعد از اردوی قطر، این انتظار از پرسپولیس وجود دارد که در بهترین شرایط بدنی و تاکتیکی به لیگ برتر برگردد و دوباره مدعی قهرمانی باقی بماند. قطعاً ما هم این انگیزه و توان را داریم که برای سومین سال پیاپی، جام قهرمانی را بالای سر ببریم.»

خبرورزشی

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/843/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag