Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علیرضا نیکبخت واحدی، در مورد موضوع حضورش در تیم‌های پایه‌ای استقلال و اینکه آیا این موضوع قطعی شده است یا خیر، اظهار داشت: صحبت‌های اولیه انجام شده است و من با آقای مومنی (مدیر آکادمی استقلال) در این زمینه صحبت کردم. حالا باید دید چه شرایطی ایجاد خواهد شد. بالاخره من هم مثل خیلی‌ها باید از یک جایی کارم را شروع کنم، من آدم نفر دوم نیستم و در این چند سال هم در بحث پایه‌ها موفق بودم و چند مدرسه فوتبال را احداث کردم. مطمئناً فعالیت در تیم‌های پایه می‌تواند محک خوبی برایم باشد.

وی در خصوص اضافه شدن فرهاد مجیدی به کادر فنی استقلال تأکید کرد: خیلی خوشحال شدم که مجیدی به استقلال آمد. وی از پیکره استقلال است و می‌تواند به این تیم کمک کند. امیدوارم استقلال از سرمایه‌هاش بهترین استفاده را ببرد.

نیکبخت واحدی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می‌تواند در این فصل قهرمان شود، عنوان کرد: استقلال در نیم‌فصل اول زیاد خوب نتیجه نگرفت، ولی در چند بازی آخر بردهای مهمی به دست آورد. استقلال با ادامه همین روند می‌تواند جزو مدعیان قهرمانی باشد.

بازیکن پیشین تیم ملی درباره برد ایران برابر یمن هم عنوان کرد: ما بازی خوبی انجام دادیم و گل‌های قشنگی زدیم. البته بازی با یمن برای ایران محک جدی نبود، ولی امیدوارم که در این جام موفق باشیم و با قهرمانی تیم ملی، مردم خوشحال شوند.

نیکبخت در خصوص اینکه نظرش در مورد کارلوس کی‌روش چیست، تصریح کرد: نظرم در مورد کی‌روش خنثی است. برخی خصوصیات وی منفی و برخی دیگر هم مثبت هستند.

تسنیم

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/716/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag