Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سهراب بختیاری زاده، یکی از مدافعان اسبق تیم ملی کشورمان و مربی فعلی تیم امید در خصوص این تیم و تیم ملی مصاحبه‌ای با ما انجام داد که در ادامه می خوانید.

در خصوص بازی‌های متعدد تیم امید چه نظری دارید؟
به نظرم هر قدر برای تیم‌های پایه بازی برگزار کنیم باز هم کم است. ما دنبال این هستیم تا هر کاری می‌توانیم برای قوی‌تر کردن تیم امید انجام دهیم.

در تورنمنت قطر با چه تیم‌هایی بازی خواهید کرد؟
با تیم‌های قطر، تاجیکستان و کویت بازی می‌کنیم. بازی در این تورنمنت خیلی برای تیم امید مفید خواهد بود و شبیه‌سازی خوبی برای بازی با تیم‌های یمن، عراق و ترکمنستان در مسابقات رسمی است. در این مسابقات هر دو روز یک بار بازی می‌کنیم، شرایطی که دقیقاً برای بازی‌های رسمی هم وجود خواهد داشت.

تورنمنت تاجیکستان هم بعد از تورنمنت قطر قطعی شده؟
نه، برگزاری تورنمنت تاجیکستان هنوز قطعی نشده است.

در مورد مسائل فنی تیم ملی بزرگسالان کشورمان چه صحبتی دارید؟
در مورد تیم ملی باید بگویم بازیکنان‌مان با مسئولیت بالا بازی می‌کنند و چیزی که بیشتر از گل زدن اهمیت دارد جدی گرفتن حریفان است. تیم ملی مانند بازی‌های جام جهانی سازمان تیمی اش را حفظ کرده و به همان شکل مطلوب بازی می‌کند. من شخصاً خیلی به تیم ملی ایران امیدوارم، تیمی که به لحاظ فنی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

در مورد بازی با تیم ملی عراق چه صحبتی دارید؟
در فوتبال بحث انتقام غیر‌حرفه‌ای است و مسلماً این موضوع برای بازی تیم ملی کشورمان مقابل عراق به هیچ عنوان در دستور کار ما قرار نخواهد داشت. سرگروهی و پیروزی برای ما بسیار مهم است که ما قادریم به این مهم برسیم.

در این دوره به نظر می‌رسد تیم مدعی دیگری جز ایران وجود ندارد؟
نه موافق این حرف نیستم، چون تیم‌های کره، ژاپن و استرالیا را تیم‌های بسیار قوی و مدعی می‌دانم.

عراق هم به نظر تیم مقتدری نیست و حداقل از تیم‌های دوره قبلش ضعیف‌تر است؟
عراق تیم خوبی است و من اطمینان دارم یکی از بهترین بازی‌های خودش را مقابل ما انجام خواهد داد. مسلماً عراق دوست دارد سرگروه شود، اما ما هم با تعیین استراتژی از سوی کی‌روش بدون شک بهترین نمایش را ارائه خواهیم داد و برای حفظ سرگروهی به مصاف حریف خواهیم رفت.

از آنجا که سال‌ها در تیم‌های باشگاهی‌مان و تیم ملی در پست دفاع بازی کردید عملکرد خط دفاعی تیم کشورمان را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
ترکیب خط دفاع و دفاع میانی ما تغییر کرد. پورعلی‌گنجی و کنعانی‌زادگان هر دو بازیکنان بسیار خوبی هستند، اما این دو بازیکن خصوصیات فنی مشابهی دارند و از سوی دیگر تغییر در این ترکیب موجب شده فعلاً کمی آن ثبات لازم دیده نشود، اما با این وجود مدافعان ما از خصوصیات فنی بالایی برخوردارند و حتماً در بازی‌های آینده نمایش بهتری از این دو بازیکن خواهیم دید.

خبرورزشی

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1253/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag