Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، محمد پنجعلی ، کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی درخصوص شرایط پرسپولیس پس از تغییر و تحولاتی که داشته، با ما به گفتگو نشست.

برانکو، منشا را کنار گذاشت و بودیمیر را جذب کرد. در راین رابطه چه صحبتی دارید؟

تصمیم فنی فقط به نظر کادر فنی بستگی دارد. در مورد منشا هم سرمربی تیم به این تیم نتیجه رسید که برای تیمش در گلزنی چندان مثمرثمر نیست، از همین جهت او را کنار گذاشت. در مورد بودیمیر باید بگویم برانکو از این بازیکن شناخت کافی داشت به همین دلیل حتماً برانکو همه جوانب را در این خصوص در نظر گرفته و او را جذب کرده است.

محمدآقا، از تمرین پیشکسوتان چه خبر؟

خدا را شکر که در تمرین پیشکسوت‌ها جو بسیار خوبی حاکم است و آن‌ها در شرایطی بسیار خوب با هم تمرین و خاطرات خوب خود را با یکدیگر مرور می‌کنند.

گویا شرکت پیشکسوتان حقوق و مزایای خوبی هم برای آن‌ها در نظر گرفته؟

پیشکسوتان زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده‌اند و حالا خوشحالیم که به این عزیزان بها داده می‌شود. آن‌ها سال‌ها در میادین برای خوشحالی مردم و هواداران تلاش کرده‌اند و این بزرگترین پاداش آن‌ها بوده؛ پاداشی که هیچ قیمتی ندارد، اما الان هم خوشحالیم. به هر حال بستری پیش آمده که پیشکسوتان کنار هم جمع می‌شوند.

تاریخ شهرآورد برگشت دهم فرودین است. در این خصوص چه نظری دارید؟

مطمئناً بازیکنان دو تیم در تعطیلات نوروز فقط برای شادی دل هواداران تلاش خواهند کرد. بازی رفت دو تیم چنگی به دل نزد، اما امیدوارم در شهرآورد برگشت شاهد بازی خوبی از دو تیم باشیم. در این بین من فکر می‌کنم شانس پرسپولیس برای برد بیشتر است، چون سرخپوشان در بهترین فرم ممکن هستند.

برای قهرمانی پرسپولیس چقدر شانس قائل هستید؟

پرسپولیس مشکل خود روی نیمکت را حل کرده و در حال حاضر به لحاظ بازیکنان درون زمین و نیمکت‌نشین در شرایط خوبی به سر می‌برد. به همین دلیل من فکر می‌کنم در دو جام داخلی امیدوار است و برای لیگ قهرمانان آسیا هم با توجه به تجربه موفق قبلی اش شانس زیادی برای قهرمانی و تکرار موفقیت دارد.

در خط دفاعی با حضور نادری شرایط این خط را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

نادری مدافع جوان و خوبی است که در دفاع میانی تجربه خوبی دارد. این بازیکن کنار شجاع و سیدجلال حتماً شرایط دفاع میانی تیم‌مان را بهتر می‌کند و به نوعی برانکو دیگر مجبور نمی‌شود از بازیکنان کناری استفاده کند. خط دفاعی برانکو به رهبری سیدجلال و حضور دروازه‌بانی مانند بیرانوند یکی از بهترین خطوط دفاعی آسیاست.

پارس فوتبال

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1988/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag