Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تمرینات پیکان با کادر فنی جدید در حال پیگیری است و شاگردان حسین فرکی برای نیم‌فصل دوم آماده می‌شوند. این تیم در چند روز اخیر سه بازی تدارکاتی نیز انجام داده که نتایج نشان می‌دهد فعلا تغییرات جواب داده است. در این رابطه گفتگوی وحید شیخ‌ویسی دروازه‌بان پیکان را بخوانید.

با آمدن حسین فرکی شرایط تیم تغییر کرده؟

شرایط بهتر شده و بازیکنان با روحیه بالایی تمرین می‌کنند تا آماده نیم‌فصل دوم شوند. در همین چند روز اخیر سه بازی دوستانه هم انجام دادیم که نتایج خوبی هم گرفتیم.

مقابل سپیدرود نتیجه خوبی گرفتید. حریف خیلی ضعیف بود یا شما متحول شده‌اید؟

من گفتم که تیم ما روحیه لازم را به دست آورده و داریم عالی پیش می‌رویم. سپیدرود هم خوب بود ولی فکر کنم چند بازیکن اصلی‌اش به میدان نرفتند.

بازیکن جدید که نگرفتید؟

فعلا بازیکن خاصی به تیم اضافه نشده و تنها مهدی شیری از پیکان جدا شده است.

پیام صادقیان نسبت به گذشته فرقی کرده؟

خوب بود ولی هنوز از اوجش فاصله دارد. من در نفت با پیام همبازی بودم که کاملا او را می‌شناسم و می‌دانم اگر آماده باشد به هر تیمی کمک خواهد کرد. شاید چون تازه به ایران برگشته و بدنسازی می‌کند هنوز به آمادگی کامل نرسیده است.

خود تو هم لیگ را عالی شروع کردی. البته پیکان هم مثل خودت شروع خوبی داشت ولی رفته رفته با هم افت کردید.

در مورد تیم نمی‌توانم نظر خاصی بدهم چون مشکلات به یکباره شروع شد و هرچه تلاش کردیم نتیجه بگیریم، موفق نشدیم. درخصوص خودم هم این را می‌توانم بگویم که من فقط دو بازی شرایط خوبی نداشتم و هنوز هم نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد و گل بد دریافت کردم. البته مشکل اینجاست که بازی‌های ما به جز دو مسابقه پخش سراسری ندارد و فقط بازی با پرسپولیس و استقلال است که پخش سراسری می‌شوند. کافی است که در یکی از همین دو مسابقه فقط یک اشتباه کنی آن وقت همین یک اشتباه آن‌قدر بزرگ می‌شود که حساب ندارد! این درحالی است که اگر مسابقات اصلا به چشم نمی‌آیند و ستاره زمین هم باشی کسی حرف از تو نخواهد زد. به هرحال در فوتبال همیشه اشتباه وجود دارد که اتفاقا همان موقع دروازه‌بانان بزرگی مرتکب اشتباهات عجیب و غریب شدند.

نیم‌فصل دوم را چطور می‌بینی؟

نیم‌فصل دوم به مراتب سخت‌تر از نیم‌فصل اول خواهد بود. در نیم‌فصل دوم تیم‌ها به راحتی امتیاز نمی‌دهند و یا به دنبال مساوی هستند یا به دنبال اینکه جایگاهی که دارند را از دست ندهند. ما خودمان به دنبال نتایج از دست رفته هستیم که باید جبران کنیم و جایگاه واقعی‌مان را به دست آوریم.

اولین بازی هم با استقلال است که احتمالا با نفرات جدیدی پا به مسابقات خواهد گذاشت؟

استقلال در هر شرایط استقلال است و چه بازیکن داشته باشد و چه نداشته باشد، به خاطر داشتن هوادارانش همیشه به دنبال پیروزی است که ما باید به این تیم نگاه دیگری داشته باشیم.

اگر استقلال را نبرید کارتان پیچیده خواهد شد؟

فکر نمی‌کنم پیچیده شود چون هنوز بازی‌های زیادی باقی مانده که می‌توانیم با یکی‌، دو پیروزی پشت سر هم به لیگ برگردیم.

حسین فرکی از لحاظ روحی و روانی هم روی بازیکنان کار می‌کند یا فقط کار فنی در دستور کارش قرار دارد؟

روحی و روانی هم با ما کار کرده و الان شرایط روحی بازیکنان بسیار خوب است و باشگاه نیز کمک می‌کند تا پیکان به روال گذشته‌اش برگردد.

در مورد تیم ملی صحبت می‌کنی؟

حرف خاصی نمی‌شود زد چون تا الان که نتایج خوبی گرفته و مدعی کسب قهرمانی جام ملت‌ها محسوب می‌شود.

کدام تیم را مدعی دیدی؟

هنوز نتوانسته‌ام همه بازی‌ها را کامل ببینم ولی شنیدم عربستان تیم خوبی است و در حد مدعی بازی می‌کند. البته تا مسابقات مرحله گروهی به پایان نرسد، نمی‌شود اظهارنظر فنی در مورد تیم‌ها انجام داد.

ایلنا

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1466/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag