Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مصطفی قنبرپور در گفت‌‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: من چندین بار با پرسپولیس اردوهای مختلفی را پشت سر گذاشته‌ام و می‌توانم بگویم، اردوی اخیر، یکی از بهترین و کامل‌ترین اردوهای ما بوده است. هر آنچه برای آماده سازی یک تیم نیاز است، اینجا وجود دارد و منظور من فقط مسائل سخت افزاری نیست.

وی در ادامه افزود: در آماده سازی یک تیم مسائل مختلفی دخیل است که می‌توان ساعت‌ها درباره‌اش سخن گفت، اما یک چیزهایی وجود دارد که می‌تواند شرایط را استثنایی کند. باید اذعان کرد انتخاب این محل از سوی آقای برانکو واقعا هوشمندانه بود و باشگاه پرسپولیس هم با وجود مشکلاتی که همیشه وجود دارد، سنگ تمام گذاشت و شرایط را مهیا کرد.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس، تصریح کرد: شرایط آب و هوایی خیلی خوب، امکانات، آرامش روانی و دوری از حواشی تنها بخشی از داشته‌های ما در این اردو است. از نظر من، اینکه بازیکنان ما تمرینات خود را در کنار تمرینات بازیکنان و تیم‌های بزرگ دنبال می‌کنند، تاثیر بسیار خوبی دارد. وقتی کنار شما، بایرن مونیخ یا پاری سن ژرمن تمرین می‌کند، ناخودآگاه این احساس را خواهید داشت که موفقیت‌های زیادی وجود دارد که هنوز به آنها دست پیدا نکرده‌اید و باید بیشتر تلاش کنید.

قنبرپور، خاطرنشان کرد: بازیکن پرسپولیس وقتی می‌بیند تیمش چه اعتباری دارد و وقتی شاهد است سرمربی که با او کار می‌کند، چه جایگاهی نزد چهره‌های بزرگ فوتبال دنیای دارد، انرژی مثبت می‌گیرد. تلقی من این است که مجموع این شرایط باعث می‌شود تا خود بازیکنان جدا از خواسته کادر فنی، مشتاق باشند تا خود را به حد بالاتری از آمادگی برسانند. این اراده را می‌توان در چهره بچه‌ها دید. از طرفی نباید فراموش کنیم که پرسپولیس صرفا در گیر و دار تکرار قهرمانی خود در لیگ برتر نیست. این تمرینات قرار است منتهی به بازی‌های لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ آسیا شود. با بازی‌های فشرده‌ای که خواهیم داشت، نیاز داریم که توانایی فنی و آمادگی بالایی را در این مقطع ذخیره کنیم که وقتی از اندوخته‌ها بهره می‌گیریم، دچار ضعف نشویم. از این رو نگاه ما فقط به لیگ برتر نیست. در واقع ما اینجا در حال نقشه کشیدن برای لیگ قهرمانان هستیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه، گفت: ما در یکی از بهترین کمپ‌های تمرینی دنیا که مجموعه‌ای پنج ستاره است حضور داریم، اما آنچه بیشتر روی آن حساب کرده‌ایم، اراده و همت خود تیم است. آنچه که در وجود بازیکنان و کادر فنی به ویژه سرمربی وجود دارد و در ادامه این پتانسیل بالا پشتیبانی و تلاش‌های باشگاه و نیاز به حمایت پرارزرش هواداران داریم. ما در اینجا فقط یک کمبود احساس می‌کنیم و آن نبود ملی‌پوشان است که البته دعا می‌کنیم با تیم ملی افتخار آفرینی کنند.

قنبرپور درباره شرایط بازیکنان جدید، بیان کرد: بدترین کار در نقل و انتقالات این است که اسیر جوی بشوید که به راه می‌افتد. بازی‌هایی که دیگران به راه می‌اندازند و اگر خودتان را به این جریان بسپارید مانند سیلی است که شما را به در و دیوار می‌کوبد. پرسپولیس انتخاب‌های هوشمندانه‌ای داشته است. مختصر و مفید و کارآمد. البته ما که در ابتدای فصل هم نفراتی را جذب کرده بودیم و فکر می‌کنم دیگر نیازی به گفتن نباشد که باید به برانکو ایوانکوویچ در این مورد اطمینان کنیم. او در تیم ملی و پرسپولیس نشان داده که خوب می‌داند چگونه تیمی می‌خواهد و چگونه باید تیمی که می‌خواهد را بسازد. پرسپولیس در فینال آسیا حاضر شد و این اتفاق در غیاب بازیکنانی روی داد که بیشترین حساسیت‌ها و تنش‌های خبری روی حضور آنها متمرکز شده بود. آنها البته همه بازیکنانی ارزشمند هستند و موضوع بحث نه آنها، بلکه پرسپولیس و تدبیر و استراتژی آقای برانکو است که از فلسفه و نگاه او می‌آید. دو بازیکن جدیدی هم که آمده‌اند، نشان داده‌اند بازیکنان توانمندی هستند ولی اینجا هم پرسپولیس است و بازی در آن خیلی دشوار است، پس باید به آنها زمان بدهیم تا با شرایط کنار بیایند و تا اینجا که همه چیز خوب پیش رفته است.

مدیر تیم پرسپولیس درباره تیم ملی، اضافه کرد: بچه‌ها در دو بازی قبلی، عالی نشان دادند. واقعا تیم خوبی داریم. احساس من این است که آنها به خودشان اطمینان و باور دارند و این خیلی مهم است. همچنین مهم است که یک تیم به کم و حداقل‌ها راضی نباشد و به نظر من تیم ملی چنین ویژگی دارد. همه ما امیدواریم که آنها و فوتبال ایران به حق خود برسد و حوادث ما را از این حق دور نکند.

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1394/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag