Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سهراب بختیاری زاده در مورد وضعیت تیم امید، عنوان کرد: اردویی را در تهران شروع کردیم و سپس برای مسابقات چهار جانبه راهی قطر می‌شویم.

وی در مورد اینکه ۱۱ مربی در نیم فصل اول در تیم‌های خود جا به جا شدند، عنوان کرد: این جا به جایی مربیان به ساختار فوتبال‌مان کمک نمی‌کند. شاید این مسئله در کوتاه مدت به سود باشگاه‌ها باشد. این مسئله باعث تاسف است که کادر مدیریتی در هنگام باخت مربیان را مقصر می‌دانند. باید روی این مسئله وقت گذاشت تا دلیل آن مشخص شود.

مربی تیم ملی در مورد اینکه آیا این مسئله به دلیل صبر مدیران است یا اینکه پای واسطه‌ها در میان است، گفت: حقیقتا من در این مورد نمی‌توانم خیلی قاطع قضاوت کنم. باید خودمان را جای مدیر بگذاریم. عمده‌ترین دلیل این کار مسائل فنی است. در لیگ برتر مهمترین دلیل این جا به جایی‌ها مسائل فنی است. این راحت‌ترین راه برای یک مدیر جهت ایجاد تغییرات است.

وی در مورداینکه این تغییرات از لحاظ مالی هم به ضرر باشگاه‌ها است، گفت: این مسئله از ایراد‌های فوتبال ما است. احساس من این است که یکی از ایراد‌های اداره فوتبال به شکل دولتی همین است. فوتبال دولتی اداره می‌شود و مدیران هم دولتی هستند. تغییرات در مدیریت زیاد است و این سبب می‌شود که مدیران نتوانند برنامه ریزی کنند و آینده شغلی خود را در خطر ببینند. در فوتبال ما همه کار‌ها برای یک سال است و کسی برنامه ریزی بلند مدت ندارد. خروجی و ورودی باشگاه‌های ما در بخش بازیکن هم زیاد است. این مسئله دلایل مختلفی دارد که یکی از آن‌ها می‌تواند مسائل مالی نقل و انتقالات باشد. بازیکنان معمولا به دنبال حضور در تیمی هستند که دستمزد بالاتری بگیرند.

وی در مورد اینکه در این مدت پیشنهاداتی داشته است، عنوان کرد: به جز شهرداری ماهشهر یکی دو پیشنهاد دیگر داشتم، اما الان همه تمرکزم روی تیم ملی امید است. در شهرداری صحبت کوچکی انجام شد، اما شرایط همکاری نبود. هر تصمیمی که بخواهم بگیرم با هماهنگی مدیریت تیم امید است. دوست دارم در تیم امید کارم را دنبال کنم. روی تیم امید تمرکز دارم.

بختیاری زاده در مورد اضافه شدن فرهاد مجیدی به کادرفنی استقلال، خاطرنشان کرد: مجیدی می‌تواند یک استعداد خوب در حوزه مربیگری باشد. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم آمدن فرهاد باعث این نشود که جو استقلال در نیم فصل دوم برهم بخورد. رسانه‌ها باید نگاه حرفه‌ای داشته باشند. مجیدی برای کمک آمده و در آنجا مربیان دیگری هم هستند. مجیدی نیاز به کسب تجربه دارد و امیدواریم بتواند در ادامه راه خود موفق باشد.

بختیاری زاده در مورد شرایط تیم ملی در جام ملت‌ها گفت: آرزوی قلبی من این است که تیم ملی بهترین نتایج را بگیرد. تیم ملی در جام جهانی کلاس بالایی از فوتبال را ارائه داده است. اینکه ما در جام جهانی عملکرد خوبی داشتیم نباید فکر کنیم در آسیا کارمان آسان است. با این کادر با تجربه و بازیکنان خوب می‌توانیم کار‌های بزرگی انجام دهیم.

مربی تیم امید در مورد دیدار مقابل یمن، عراق و ویتنام تصریح کرد: یمن و حریفان دیگر فرقی ندارد. همه تیم‌ها سخت هستند. باید قدم اول را محکم برداریم. همه حریفان قدرتمند هستند. عراق در آسیا همیشه تیم خوبی بوده است. آن‌ها سابقه قهرمانی در آسیا را هم دارند. چیزی که مربیان تیم ملی روی آن تأکید کردند این است که باید به همه حریفان احترام بگذاریم.

فارس

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/287/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag