Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در نشست خبری پیش از دیدار ایران و عراق یک خبرنگار عرب زبان با مطرح کردن سوالی پیرامون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از کارلوس کی‌روش خود را خبرنگار عرب زبان سایت فیفا معرفی کرد. فردای همان روز و بعد از دیدار ایران و عراق این خبرنگار این بار با پرسشی دیگر خود را به یکی از رسانه‌های عربی منتسب کرد که بعد از پیگیری مسئولان تیم ملی فوتبال ایران مشخص شد وی اصلاً خبرنگار سایت فیفا نبوده است.

امیرحسین حسینی مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ما در این باره گفت: با توجه به اینکه این خبرنگار در یک کنفرانس رسمی خود را به یک رسانه مطرح در دنیا منتسب کرده در حالیکه هیچ همکاری‌ای با سایت فیفا ندارد به همین دلیل گزارش خود را به AFC ارسال می‌کنیم زیرا معتقدیم باید با این خبرنگار برخورد شود.

وی در پایان گفت: این خبرنگار در ۲ روز مختلف خود را به ۲ رسانه متفاوت منتسب کرده در حالیکه هیچ ارتباطی به سایت فیفا نداشته است و اظهارات او باعث شده تا سرمربی تیم ملی نسبت به خبرنگار سایت فیفا پاسخگو باشد به همین دلیل بلافاصله گزارش تخلف این نماینده رسانه‌ای عرب زبان را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه خواهیم کرد.

فارس

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1462/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag