Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مارکوس نویمایر به واسطه سابقه حضورش در منچستریونایتد امیدوار بود بتواند رویاهایش را در استقلال تحقق ببخشد اما در مدت نیم فصل حضورش در فوتبال ایران هرگز نتوانست توانایی های فنی اش را در بلند مدت نشان بدهد. این بازیکن آلمانی اگرچه در یکی دو مسابقه عملکرد خوبی داشت اما به دلیل تغییرات متعددی که وینفرد شفر در ترکیب استقلال ایجاد می کرد حضورش چندان برای آبی های پایتخت مفید نبود و در نهایت هم مثل الحاجی گرو مهاجم آفریقایی جدا شد.

نویمایر حالا هر روز علیه استقلال و بازیکنانش افشاگری می کند.

بازیکنان بین دو نیمه بازی با السد درخواست تعویضم را دادند!

می خواهم حرفهایی را بر زبان بیاورم که ممکن است خیلی ها را سورپرایز کند. می خواهم از اتفاقات رختکن بین دو نیمه دیدار با السد قطر در تهران بگویم. آن روز وقتی نیمه اول تمام شد، بعضی از بازیکنان به من هجوم آوردند و عملکرد من را در آن مسابقه زیر سوال بردند. آنها حتی از سرمربی خواستند که مرا تعویض کند و این اتفاق هم رخ داد. جالب اینجا است که وقتی من از زمین بیرون رفتم مسابقه را باختیم!

اگر این مسائل را نگویم، فکر می کنند برایم مهم نبوده است

هیچ وقت نمی خواستم درباره این مسائل حرف بزنم. چون من مدتی در ایران بودم و دوست ندارم باشگاه و تیم خودم را خراب کنم، اما به نظرم هواداران فوتبال باید بدانند در استقلال با من که یک بازیکن خارجی بودم چطور رفتار شد. من هیچ وقت در این خصوص صحبت نکردم اما اگر الان هم این مسائل را نگویم هواداران فکر می کنند برایم مهم نبوده است.

حقیقت این است که در استقلال هیچ وقت من و الحاجی گرو را قبول نکردند. اعضای تیم هیچ وقت تلاشی نکردند که ما در استقلال جا بیفتیم و نخواستند که ما را در جمع خودشان راه بدهند و ما را با خود همراه کنند. تنها بازیکنی که رابطه نسبتا خوبی با او داشتم علی کریمی بود. او گاهی اوقات از من می خواست که به رستوران برویم و ساعتی را با هم باشیم.

پولی بیشتر از حقمان از استقلال نگرفتیم

من و الحاجی گرو هیچ پول بیشتری برای جدایی استقلال دریافت نکردیم. ما حق خودمان را گرفتیم و قراردادمان را فسخ کردیم. من و گرو هیچ وقت از طرف بازیکنان استقلال مورد استقبال قرار نگرفتیم. شفر هم با دیدن این رفتارها از سوی بازیکنان تصمیم گرفت ما را خیلی حمایت نکند. به همین خاطر به ما بازی زیادی در استقلال نرسید و ریتم خودمان را در این تیم به دست نیاوردیم. به نوشته رکنا، من زمانی که در آلمان بازی می کردم، اگر یک بازیکن تازه وارد به تیم اضافه می شد سعی می کردم از او حمایت کنم و همه اعضای تیم را پشتیبانش کنم تا به او کمک شود. من همیشه تلاش کردم هم تیمی های جدیدم فرهنگ ما را یاد بگیرند اما هیچ کدام از بازیکنان استقلال هیچ تلاشی در این زمینه برای من و گرو انجام ندادند. همانطور که گفتم آنها مرا بین دو نیمه بازی با السد مورد سرزنش هم قرار دادند!

علت جدایی از استقلال

من واقعا دوست داشتم بازیکن استقلال باشم و برای این تیم بدرخشم، اما هیچ وقت شانسی برای موفقیت در این تیم را پیدا نکردم. هرگز چیزهایی که دوست داشتم برای من در استقلال اتفاق نیفتاد و این علت تصمیمم برای ترک استقلال بود. شما می توانید در این زمینه از گرو هم سوال کنید.

صیادمنش با استعدادترین بازیکن استقلال

در پایان این گفت و گو از نویمایر سوال شد که در لیگ ایران کدام تیم بهترین بازی را انجام می دهد و با استعداد ترین بازیکن ایران چه کسی است که او نام «استقلال» را به عنوان بهترین تیم و نام «اللهیار صیادمنش» را به عنوان با استعدادترین بازیکن بر زبان آورد.

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1326/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag