Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علی جباری در خصوص شرایط تیم استقلال گفت: تا این لحظه که بازیکنی جذب نشده است و من اعتقاد دارم که تیم نیاز به جذب ۲-۳ بازیکن دارد تا بتواند در نیم فصل دوم و در آسیا موفق باشد. استقلال شرایط خوبی دارد و شفر هم زحمات زیادی می‌کشد، اما به نظر من استقلال نیاز به جذب چند بازیکن دارد تا در داخل زمین برای این تیم کار کنند.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر شما در چه پست‌هایی استقلال نیاز به بازیکن دارد، افزود: ما در پست مهاجم، هافبک و مدافع به بازیکن نیاز داریم، بازیکنانی که هستند بازیکنان خوبی‌اند، اما نباید به این مسئله بسنده کنیم و نیاز به چند بازیکن جدید احساس می‌شود.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد بازگشت احتمالی جباروف به استقلال افزود: من اعتقاد زیادی به جباروف ندارم چرا که او ۳۸ ساله است و همیشه دیدیم که هر زمان استقلال در حمله است او چند پاس می‌دهد، اما وقتی استقلال در دفاع قرار دارد و زیر فشار است چیزی از او نمی‌بینیم. من اعتقاد دارم باید بازیکنانی جذب استقلال شوند که بتوانند کار تیم را راه بیاندازند.

وی درباره بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال و نشستنش روی نیمکت این تیم تصریح کرد: امیدوارم که حضورش مثبت باشد، اما بهتر بود استقلال بازیکن جذب می‌کرد، چون ما نیاز به بازیکن داریم. فرهاد متعلق به باشگاه استقلال است و امیدوارم در این سمت جدید هم موفق باشد، اما استقلال نیاز به جذب بازیکن دارد.

بازیکن اسبق تیم ملی کشورمان درباره حضور ملی پوشان در جام ملت‌های آسیا افزود: امیدوارم تیم ملی موفق باشد هرچند که به جز عراق، سایر رقبایش در مرحله گروهی خیلی رقبای سختی نیستند. امیدوارم که بعد از سال‌ها تیم ملی ایران بتواند قهرمان آسیا شود.

وی در خصوص اینکه آیا تیم ملی می‌تواند جزء ۴ تیم پایانی باشد، تصریح کرد: سخت است، اما امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.

فارس

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/274/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag