Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، چند روزی است که سینا مریدی دیگر در محل تمرین فولاد خوزستان شرکت نمی‌کند و حتی حضور در اردوی کیش را هم از دست داده بود. به همین علت ارگان خبری باشگاه فولاد خوزستان نوشت: «کمیته انضباطی باشگاه فولاد خوزستان، سینا مریدی را احضار کرد. در راستای گزارش مدیر تیم بزرگسالان فولاد خوزستان مبنی بر غیبت غیرموجه سینا مریدی در جریان تمرینات و اردوی آماده سازی این تیم در جزیره کیش و همچنین سایر موارد مطروحه، این بازیکن توسط کمیته انضباطی باشگاه فولاد خوزستان احضار گردید. بدیهی است تصمیم متخذه در این خصوص به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال منعکس خواهد شد.»

شنیدیم پشت پرده این اتفاقات، پیشنهاد پرسپولیسی‌ها به سینا مریدی بود. سینا در واقع اولین بازیکن مدنظر برانکو برای حضور در پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل بود، اما با مخالفت باشگاه فولاد خوزستان، مجبور شد در این تیم بماند و نتوانست رضایتنامه اش را بگیرد. از این رو، در تمرینات حاضر نشد تا مخالفتش با خواسته مسئولان باشگاه فولاد را اعلام کند.

گفته می شود یکی از دلایلی اصلی که باشگاه پرسپولیس، خبر بسته شدن لیست برانکو و پایان نقل و انتقالات این باشگاه را اعلام کرد، همین امر بود. آن‌ها می‌خواستند به نوعی به سینا کمک کنند تا به تمرینات فولاد برگردد و از سوی دیگر، پای خود را از ماجرا‌ها و دردسر‌های دیگر در رابطه با جذب این بازیکن کنار بکشند.

خبرورزشی

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1953/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag