Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس، امروز رسماً تایید کرد که گادوین منشا از جمع بازیکنان خود جدا خواهد شد و باشگاه در مورد آینده او تصمیم گیری خواهد کرد تا برخی از هواداران و البته منتقدین علیه پروفسور سرخ‌ها انتقادهایی را مطرح کنند.

منشا یکی از ستاره‌های پرسپولیس در دوران محرومیتشان محسوب می‌شد که با تمام توان در خدمت تیم بود، اما قرار نداشتن او در فرم ایده آل، بخشی مهم از نقطه ضعفش برشمرده می‌شد که هرگز نه به او و نه پرسپولیس اجازه داد تا آنچه که در سر دارند را در کنار یکدیگر اجرا نمایند.

برخی از نشریات و رسانه‌ها مدعی شده‌ بودند که کنار گذاشته شدن منشا از پرسپولیس جنبه‌ای انضباطی داشته است و صرفاً دلایل فنی پشت این اتفاق نبوده که با بررسی آمار ستاره نیجریه‌ای سرخ‌ها، نتیجه‌ای بسیار عجیب حاصل شد که مخالفین را وادار به سکوت کرد. به نوشته خبرورزشی، منشا در مجموع ۶۳ دیداری که برای پرسپولیس به میدان رفته است توانسته تنها ۱۴ گل را به ثمر برساند، ۵ گل در لیگ برتر، ۷ گل در لیگ قهرمانان آسیا و ۲ گل در جام حذفی؛ او همچنین به لحاظ تعداد دقایق حضور در زمین بازی آماری بدتر را دارد که حاکی از آن است که منشا در ۴ هزار و صد و هفتاد و هشت دقیقه‌ای که برای پرسپولیس بازی کرده است، به ازای هر ۲۹۸ دقیقه یک گل را به ثمر رسانده است!

۱۱۰

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/236/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag