Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در روزهایی که شاگردان برانکو خود را در دوحه برای رقابت‌های پیش رو آماده می‌کردند و البته بودیمیر هم در کنار آنها حضور داشت، حرف و حدیث‌های فراوانی وجود داشت. مثلا با نزدیک شدن به روزهای پایانی تمرینات در دوحه گفته می‌شد که برانکو درباره این بازیکن مردد شده است و عدم حضور این بازیکن در دیدار تدارکاتی نخست سرخ‌پوشان در دوحه مقابل تیم بلژیکی به این موضوع دامن زد و شایعات را پررنگ‌تر کرد. به هر حال اردوی پرسپولیس در قطر هم تمام شد اما خبری از قرارداد بستن بودیمیر نشد. در حالی که سرخ‌پوشان و حتی برانکو به تهران بازگشتند، بودیمیر به‌همراه چند هموطن خود به زاگرب برگشت تا برای حضور در تهران و شروع رقابت‌ها آماده شود.

به این ترتیب و بر اساس اخبار منتشر شده، بودیمیر قرار است چهارشنبه برای نخستین‌بار به تهران بیاید تا در آزمایش پزشکی باشگاه پرسپولیس شرکت کند. در صورتی که این بازیکن آزمایش پزشکی باشگاه پرسپولیس را با موفقیت پشت سر بگذارد قراردادش را نهایی خواهد کرد و می‌تواند در جام حذفی هم برای سرخ‌پوشان به میدان برود.

به این موضوع هم باید اشاره کرد که بودیمیر به‌عنوان یک بازیکن حرفه‌ای باید خیلی زودتر از این وضعیت قراردادش مشخص می‌شد و حضور او در تمرینات پرسپولیس بدون داشتن قرارداد نشان می‌دهد این بازیکن اطمینان زیادی به برانکو دارد و روی حرف‌های او حساب باز می‌کند. همانطور که گفته شد او حتی قراردادش را در دوحه هم نهایی نکرد با این وجود بر اساس قولی که برانکو به او داده است و اطمینانی که او به سرمربی سرخ‌پوشان دارد، روز چهارشنبه به تهران خواهد آمد تا قراردادش را بعد از قریب به ۱۵ روز حضور در جمع سرخ‌پوشان، با این تیم نهایی کند.

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1873/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag