Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سردار آزمون مقابل عمان بارها و بارها مدافعان حریف را آزار داد و در یکی دو صحنه هم فرصت های خوبی برای گلزنی نصیبش شد اما شانس با او یار نبود. مهاجم تیم ملی که بعد از جام جهانی حسابی پخته تر شده است بعد از از بازی معتقد بود اگر قرار بود همه توپهایی که به وی می رسد را گل کند الان در تیمی مثل بارسلونا بازی می کرد.

خبرنگار ما با آزمون پیرامون بازی با عمان و همچنین دیدار با چین صحبت هایی را انجامداده که متن آن را در زیر می خوانید:

*الان دیگر با تیمی بازی کنید که مارچلو لیپی سرمربی اش است…

بله، صد در صد آنها تیمی قوی دارند. لیپی مربی بزرگی است و وقتی یک مربی بزرگ بالای سر تیم باشد اثرش را می گذارد درست مثل تیم خودمان که یک مربی بزرگ و کاربلد را در اختیار داریم. امیدوارم ما بتوانیم بهترین نتیجه را از بازی آینده بگیریم.

*چند روز پیش مهدی طارمی مدعی شد دوست دارد سردار آزمون باز هم گل بزند. نظر تو نسبت به این صحبت چیست؟

می خندد… من هم دوست دارم طارمی همیشه گل بزند. این وظیفه ما است و وظیفه مهاجم گل زدن است. من همه کار می کنم که همیشه بهترین عملکرد را داشته باشم.

* در بازی با عمان یکی دو فرصت خوب داشتی که از دست رفت.

فوتبال همین است، یک روز مثل بازی با ویتنام توپ ها داخل گل می رود و یک روز هم دروازه خالی گل نمی شود. فوتبال همیشه شامل این مسائل است.قشنگی فوتبال به این مسائل است. درست است من گل نزدم ولی فکر می کنم کارم را درست انجام می دهم.منِ آزمون از اینکه گل نزدم ناراحتم چون خیلی خوب تمرین کردم ولی باز هم تمرین می کنم و بیشتر کار می کنم تا عملکردم بهتر و بهتر شود.

* ولی با آن کدی که به بیرانوند دادی به او هم کمک کردی…

می خندد.. کمی هم شانسی بود! من به او آدرس دادم و خودش هم سمت توپ پرید و واکنش خوبی داشت..

*به نظر می رسد انتقاداتی که بعد از جام جهانی از تو شد کلا رفتارت را تغییر داده است. به نظر پخته تر عمل می کنی و یک جورهایی سر به زیر تر شده ای…

من می خواستم ثابت کنم آن انتقادها الکی بود. واقعا من چه کار کرده بودم که از من انتقاد می شد؟آیا دروازه خالی گل نکردم؟ فقط در بازی با مراکش یک فرصت تک به تک را به بدن گلر حریف زدم اما ما بازی را بردیم. کلی در آن بازی ها دوندگی داشتم. البته من همه چیز را می دانم و متوجه می شوم از کجا خط می گیرند.وقتی مربی من و خانواده ام و …. همه می دانند که من چقدر تلاش می کنم همین برایم کافی است. بزرگان فوتبال ایران هم از من حمایت کردند. خیلی از سلبریتی ها، بازیگران و فوتبالیست ها و خود آقای کی روش از من حمایت کردند و این نشان می دهد خیلی ها من را می بینند و تلاشم را نادیده نگرفته اند و من هم تنها نیستم.وقتی که انتقاد بی دلیل و الکی صورت می گیرد باید نشان بدهم که برخی حرف ها درست نیست.

* حالا که در جمع ۸ تیم هستید قولتان به مردم چیست؟

قول ما این است که سعی کنیم بهترین نتیجه را بگیریم. این همه حرف ما است.

* از قبل از شروع جام خیلی ها روی گلزنی و آقای گل شدنت حساب کردند به خصوص وقتی در بازی دوم ۲ گل زدی. این موضوع فشاری روی دوشت ایجاد نمی کند؟

من باید آقای گل شوم؟ الان اگر بخواهم هم نمی شود چون بازیکن تیم ملی قطر ۷-۸ گل زده است!(با خنده)…

فارس

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1945/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag