Rate this post

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سردار آزمون با ۲ گلی که در بازی با ویتنام به ثمر رساند تعداد گلهای خود را در مسابقات جام ملت های آسیا به عدد ۵ رساند.

این بازیکن که حالا با تجربه حواشی بعد از جام جهانی پخته تر شده در گفت و گو با خبرنگار ما پیرامون دیدار با ویتنام و ۲ گلی که به ثمر رساند صحبت کرده و مدعی است در بازی با عراق تیم ملی به فکر انتقام و اینگونه مسائل نیست.

* ابتدا از ۲ گلی که به ثمر رساندی صحبت کن…

من ۲ گل زدم ولی این گل ها حاصل زحمات تمامی بازیکنان تیم بود.آنها زحمت کشیدند و من کار آخر را انجام دادم. خیلی خوشحالم که این اتفاق رخ داد و ما صعودمان قطعی شد.

*به نظر می رسد کمی از تصمیمات داور هم ناراحت بودی…

بله.من وقتی از زمین هم خارج شدم به داور چهارم گفتم که چقدر بی مورد به بازیکنان ما کارت می دهد. به هر حال داور در چند مورد خطاهایی می گرفت و کارت هایی می داد که حق بازیکنان ما نبود.

* در بازی آینده باید به مصاف عراق بروید.بازی که ۴ سال پیش در آن شرایط مقابلشان به میدان رفتید و آن اتفاقات رخ داد. آیا به فکر انتقام نیستید؟

ما به فکر انتقام و اینگونه مسائل نیستیم و می خواهیم مقابل عراق فقط فوتبال بازی کنیم. این مسائل واقعا در فوتبال طبیعی است که یک تیم مقابل تیمی ببازد یا ببرد و چند سال بعد با هم بازی کنند.

* البته سرمربی تیم ملی هم تاکید کرده که به رقبا احترام بگذارید…

دقیقا. چیزی که آقای کی روش به ما یاد می دهد فوتبال بازی کردن و احترام به رقبا است. ما به عنوان بازیکن باید شرایط را درک کنیم و همان چیزی را در زمین پیاده کنیم که مربی از ما می خواهد.

*با گلهایی که زدی در این تورنمنت سه گله شدی. نظرت در این مورد چیست؟

خدا را شکر می کنم.من تمام انرژی ام را می گذارم که تیم موفق شود. همه بازیکنان همین شرایط را دارند. خوشحالم که تیم ملی برد و یک گام دیگر جلو برداشت.

* روی آقای گلی ات در جام ملت های آسیا می شود حساب کرد؟

من به این مسائل واقعا فکر نمی کنم.فقط امیدوارم تیم یک نتیجه خوب بگیرد. این مهمترین مساله است.

* تو ۴ سال پیش به عراق گل زدی، به نظرت می شود به عراق دوباره گل بزنی؟

من تلاشم را انجام می دهم. به هر حال تلاش هر شخصی دیده می شود.امیدوارم در همه بازی هایی که در پیش داریم هم من و هم بچه های تیم ملی بهتر از بازی های قبل باشند.

* روز گذشته هم به همراه پدر و مادرت بازی ترکمنستان را تماشا کردی…

بله، آقای کی روش بعد از رسیدن تیم به دبی به ما استراحت داد و چون تمرین نداشتیم رفتم و آن مسابقه را تماشا کردم.

* و صحبت آخر…

از مردمی که با حضور در استادیوم از ما حمایت کردند ممنون هستم. حضور آنها باعث دلگرمی ما است و امیدوارم در بازی های آینده هم آنها از ما حمایت کنند تا در آخر دلشان را شاد کنیم.

فارس

۴۵۱

پی اس کلاب
لینک کوتاه این آهنگ
http://ps-club.ir/1101/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag